לירון מצברים למכוניות

כיצד תחסכו מאות שקלים ברכישת מצבר חדש לרכב – אז תהיו בפוקוס רגע

מצבר לרכב הינו אחד מן החלקים שישי להחליפם ברכב כל כמה שנים זהו בלאי של החומר כמו כמעט בכל מוצר אחר בייחוד בתחום הרכבים. אורך חייו של מצבר לרכב נע בין שנתיים לארבעה שנים תלוי בסוג המצבר ובאיכותו ותלוי עד כמה טיפלו במצבר הרכב. המצבר הוא ליבו של כל הרכב ותמיד כדאי לרכוש מצבר איכותי שיחזיק לאורך שנים לא ניתן לזלזל כאשר נגמר מצבר לרכב ולהגיד אפשר לדחות את זה לפעם אחרת כי כאשר המצבר של הרכב נגמר הרכב פשוט אינו מניע.

מצברים לרכב ניתן לרכוש בחנויות השונות של חלקי חילוף לרכב או דרך המוסכים וחשמלאי הרכב השונים או דרך חברות דרך שונות בנוסף ניתן לרכוש מצבר מחברת מצברים אשר הינה ספקית מצברים ומשווקת של מצברים בלבד.
מחירי המצברים משתנים מעת לעת ונתונים לשינויים במחירי העופרת העולמית היות ואחד המרכיבים החשובים במצבר הוא עופרת. אך מלבד מחירי העופרת ניתן למצוא פערי מחירים בין החנויות השונות או נותני השירות השונים המוכרים מצברים לרכב.

מחקרים מראים כי הצרכן הישראלי רוכש מצבר לרכב רק כאשר המצבר נגמר לגמרי והרכב נתקע וכאשר בעל רכב תקוע עם הרכב שאינו מניע הוא נמצא במצב של לחץ ויהיה מוכן לשלם כל מחיר עבור המצבר של הרכב את הנתון הזה מנצלים חברות נותני שירותי דרך שמגיעות בדרך כלל דרך חברות הביטוח השונות כאשר מגיע לחלץ רכב תקוע מוסכניק משלל חברות נותני שירותי הדרך הוא מציע ללקוח מצבר מה שהלקוח אינו יודע כעת כי מחיר המצבר שהוא משלם גבוה בהרבה ממחירו האמתי של המצבר אך מכיוון שברגעים אלו הוא נמצא במצב מצוקה מוכן לשלם הוא כל מחיר עבור המצבר.

בנוסף גם כאשר רוכשים מצבר ממוסכים שונים עדיין המחיר שנשלם יהיה יקר היות ובעלי המוסכים השונים מוכרים מצברים כשירות ללקוחות וזהו אינו עיקר עבודתם לכן הם ירצו להרוויח כמה שיותר עבור כל מכירה של מצבר.

גם החנויות המוכרות אביזרי רכב מעוניינות להרוויח כמה שיותר על כל מכירה של מצבר ולכן המחירים שהם יגבו אמנם לא יהיו יקרים כמו המוסכים ונותני שירותי דרך אך עדיין הם יהיו גבוהים בהרבה ממה שנוכל להשיג.

כאשר פונים לחברת מצברים אשר היא ספקית סוגי מצברים מורשת וכל תחום העיסוק של החברה הוא אך ורק מצברים וודאי שנוכל לקבל מחיר הרבה יותר זול עבור המצבר שנרצה לרכוש בנוסף בחברה שכזו ניתן למצוא את כל סוגי המצברים מכל יצרני המצברים למיניהם כך נוכל להשיג מצבר איכותי במחיר זול יותר אשר מיוצר על ידי יצרן אחר שלא ניתן להשיג במקום אחר . כמו כן ניתן יהיה לקבל התקנת מצבר חינם כשאר פונים לחברת מצברים או אפילו לקבל שירות מצבר עד הבית ללא תוספת תשלום.

לסיכום, לא כדאי לחכות עד הרגע האחרון כשאר המצבר נגמר לגמרי ניתן לראות שהמצבר חלש על ידי סימנים מסוימים כגון התנעה קשה או אורות חלשים ועוד במקרים כאלו כדאי ומומלץ לגשת לחברת מצברים להתייעץ לגבי המצבר המתאים לרכב ולרכוש מבצר במחיר הכי זול שניתן למצוא.

מדריך זה נכתב על ידי לירון מצברים, מומחים בהחלפת מצברים מזה 10 שנים!

קצת על לירון מצברים:

לירון מצברים מספקים שירות התקנת מצברים בבית הלקוח באזור המרכז. אנו חיים ,נושמים אך ורק מצברים מעל 10 שנים בתחום ומספקים שירות אדיב ומקצועי לכל קהל לקוחותנו כי חשוב לנו שיהיו מרוצים! לא מתפשרים על פחות!

הכי חשוב בעיננו הוא עניין האמינות! אצלנו תקבלו רק מצברים איכותיים במחירים החל מ 389ש"ח ואנחנו מתחייבים למחיר הזה ! ניתן להזמין את השירות שלנו עד בית הלקוח בעלות סימלית ביותר!

כתובתנו: שדרות נים 2, ראשון לציון, 7546302

טלפון משרד: 072-392-1104

בקרו אצלנו בסניף ראשל"צ

בהנהלת לירון:

לירון מצברים למכוניות

לירון מצברים למכוניות

ולסיום: מאמר מומלץ לקריאה מאתר Cartrasher על עלות מצבר לרכב