פיננסיים וכל השאר

אם אתה נתקלת בכל קושי ניהול הכספים שלך ושוקלים אפשרויות כמו איחוד חוב או פירעון חוב פתרונות אחרים, אולי זה זמן לך לשקול שכירת שירותיו של עורך דין פשיטת רגל. אמנם ייתכן שתחווירו למחשבה על הצורך להוציא יותר כסף לסיוע בעניינים הכספיים שלך, זה הוא השקעה מצוינת, כי באמת יכול לעזור להקל על הבעיות הכספיות שלך. למרות שיש בעיות כסף, זה עדיין רעיון מצוין לפחות לשקול התייעצות עם סוג זה של עורך דין זה.

המטרה העיקרית של שימוש בסוג זה של עורך דין זה בגלל שהם יכולים לסייע ללקוחות שלהם בזמן שהם עוברים את ההליך המשפטי של הגשת בקשה לפשיטת רגל. עורכי דין המסייעים בסוג של הליך משפטי זה לעשות דברים כמו להיפגש עם נושים והקימו תוכניות תשלום או תוכניות פירעון. עורך דין המתמחה בסוג זה של מצב כלכלי זה גם יעזור לך לאסוף ולממש את הנכסים. הם יכולים גם לעזור לך להגיש את כל הניירת הדרושה להגשת בקשה לפשיטת רגל.

אתה תמצא כי ברוב המדינות שאינך נדרש להיות עורך דין לתהליך ההגשה, אולם זה יכול להיות מועיל באמת להיות עורך דין המתמחה בתחום זה. אלא אם כן אתה כבר יודע הרבה על התהליך של הגשה ואתה יודע על השינויים שנעשו לחוקים ולתהליך, זה יכול להיות ממש מועיל יש עורך דין פשיטת רגל לעזור לך מלהיות מוכרע ומלעשות טעויות לאורך כל התהליך.

כדי לוודא שאתה מתחיל את דברים נכון, עורך דין טוב יוכל לעזור לך להחליט איזה סוג להגיש ל. ישנם כמה פרקים שונים אשר עשוי להיות מפתה כדי שתוכל להגיש בקשה ל, לעומת זאת, זה האינטרס שלך כדי לבקש שיציע לך את הסעד הכספי ביותר. עורכי דין פשיטת רגל רבים אפילו יציעו לך ייעוץ ללא תשלום שבו אתה יכול לקחת את העצה שאתה נתון ולקבל החלטות בעצמך על איך להמשיך עם המצב שלך.

אתה תמיד צריך לזכור שלא כל עורכי הדין מתמחים באותו הסוג של מקרים. לכן זה חשוב מאוד עבור לך למצוא יועץ משפטי שהוא הולך להיות מסוגל לעזור לך עם הקשיים הכספיים מסוימים יש לך. זכור כי יש לי כמה עורכי דין ניסיון רב יותר עם עסקים ואחרים יש ניסיון רב יותר עם אנשים. בחר הייצוג המשפטי שלך כראוי. אתה צריך לוודא שאתה מוצא איש מקצוע שהוא מנוסה ומסוגלים להציע לך הדרכה עם הסוג של קשיים כלכליים יש לך. לעשות הרבה מחקר לפני שאתה בוחר הייצוג המשפטי שלך ולוודא שאתה מרגיש לגמרי בנוח לעבוד איתם. בדרך זו אתה יודע שהקשיים הכלכליים שלך יהיו לטפל בזהירות ובאופן מקצועי על ידי עורך דין פשיטת הרגל המתאים ביותר לתפקיד.

 

בעולם מונע על ידי טכנולוגיה זו חלה התעניינות עצומה בעשה זאת בעצמך באינטרנט על פשיטת רגל. בטח, זה נשמע כמו רעיון טוב, כי הגשת בקשה לפשיטת רגל האדם לא צריכה הרבה כסף כדי לבלות. במהלך 10 השנים האחרונות, עם הגידול באינטרנט הגיע מספר רב של אתרי אינטרנט המציעים לעשות זאת בעצמך משאבים מבקשה לפשיטת רגל להורדה עם הוראות כל הדרך לתעד את שירות הכנה שמכין את הבקשה לפשיטת רגל כולה ושולח אותו בחזרה ל הפרט לקובץ. מה קרה לימים הטובים ההם, כאשר אנשים היו פשוט לשכור עורך דין פשיטת רגל ולקבל את זה כמו שצריך? אם אתה חולה, היית מסתכל על טיפול באינטרנט ולהמשיך? או שאתה הולך לרופא ומשתמש בשנתי התמחותם כדי לרפא את מחלתך?

אני חושב שרוב האנשים היו לוקחים את האפשרות השנייה, כי הבריאות שלך היא דבר להתעסק איתו. אבל לא יכול את העניינים הכספיים של משק הבית שלך ייחשבו הבריאות הפיננסית שלך? אם אתה שוקל הגשת בקשה לפשיטת רגל את הכספים שלך הם ללא ספק חולים וזקוקים לטיפול. הבעיה היא, שאנשים רבים חושבים שהם יכולים לעבור את זה לבד עד שהם מקבלים באמצע התהליך ופגעו בקיר. לפני השינויים בקוד האחורי פשיטת רגל בשנת 2005, היו הרבה מוקשים שהיו יכול להיות פחות לדרוך בעת מילוי בקשה לפשיטת רגל. אז הגשת פשיטת רגל פרק 7 הייתה די פשוטה. עם השינויים בתוספת של מבחן ההכנסות אשר מסייג פרט לקובץ פרק 7 פשיטת רגל ו- מראש ייעוץ אשראי וקורסי ניהול פיננסי שלאחר פשיטת רגל. כל זה לשים הרבה יותר אחריות על החייב כדי להצליח בהשגת שחרור פשיטת רגל.

אמנם זה חוקי וניתן עדיין להגיש פשיטת רגל בכוחות עצמך, זה פשוט חכם בזה הליך משפטי המשתנה. גם לגבי הכלכלי של המשפחה שלך להיות כאשר אתה מדבר ואם אתה באמת יודע מה אתה עושה שזה יהיה כמו לעשות ניתוח בעצמך. כל מישהו באמת צריך לעשות הוא לשקול את העלות בפועל של שכירת עורך דין פשיטת רגל ולשלם את דמי ההגשה ולהשוות את זה עם סכום חוב כי הוא מחוסל והרכוש שמקבל מוגן ע"י חוקי פטור פשיטת הרגל. בלי הניסיון של פשיטת רגל עו"ד דברים עלולים להישאר על השולחן גורם להם ללכת לאיבוד לנדל"ן פשיטת הרגל עקב רכבים או מגזין רכב. עורך הדין יודע מה מקובל בעת שימוש בפטורי פשיטת הרגל ואיך לתמחר את הנכס במסגרת המגבלות של קוד פשיטת הרגל. עבור מישהו שמנסה להגיש בעצמם הם עלולים למצוא את עצמם מנסים להרשים את הנאמן בפשיטת הרגל להעריך את רכושם או אפילו לא דיווח עליו.

כך או כך לנאמן פשיטת הרגל יהיה שאלות רבות שהיו צריך לענות מאדם הזה. זה מקום שבי ההבדל באמת מראה את עצמו. בצד אחד יש לנו את הפרו se פילר מקבל בגריל על ידי נאמנה לטעויות על הבקשה לפשיטת הרגל ובצד השני יש לנו אדם שעומד לצד עו"ד פשיטת הרגל שלהם עם בקשה לפשיטת רגל מולא כראוי וכבר להיות מודעים למה ש מצפה באסיפת נושים או 341 לפגישה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשקול את היתרונות וחסרונות תוך התחשבות בסיכונים שלו הולך לבדו כדי להציל את עצמך כמה אלף דולרים או פחות.

המחבר התחיל שהוא אתר שעוזר לאנשים עם בעיות חוב על ידי לשים אותם על קשר עם עורך דין פשיטת רגל מקומי המתמחה בהגשת פשיטת רגל לפי פרק 7 ופשיטת רגל פרק 13. בדקו באתר האינטרנט שלנו לקבלת תשובות נוספות לשאלות פשיטת רגל ורעיונות על איך יש עתיד ללא חוב

  1. הנה כמה מוסדות שיכולים לעזור לך ליום אחד לסייע לנזקקים פיננסיים.

המכון האמריקאי לפשיטת רגל עורכי דין ואנשי מקצוע מציע פיננסיים שפע של ידע כשמדובר במגמות צמיחה בפשיטת רגל, את הסיבות לפשיטת רגל, וכל שינוי בחוקים שהציבור – עורכי דין ו– יצטרכו לדעת על מנת להפוך את תהליך פשיטת רגל כמוצלח ככל האפשר.

ישנם קורסים מקוונים זמינים

יש גם שיעורים באינטרנט כי ייתכן שתוכלו לנצל את היתרון של כפשיטת רגל מקצועית, כך שתוכל לסייע ללקוחות שלך בצורה יעילה כשמדובר להסביר את ההבדל בין הפרק 7 ופשיטת רגל פרק 13, או לעזור ללקוח לבחור פרק 11 על הפרק 13 פשיטת רגל.

מלווים ולשמאים הם חלק מארגון זה, מה שאומר שכאשר אתה להגיש בקשה לפשיטת רגל, ייתכן שמדוברים בנושה שיש יותר סיכוי לעבוד עם המצב הפיננסי שלך בידענות.

שופטי פשיטת רגל שייכים למכון פשיטת הרגל האמריקאי, כמו גם, מה שאומר שהמשפטנים אלה מחויבים להישאר מעודכנים בשינויים פיננסיים במדינה על מנת לשרת אותך טוב יותר.

לאחר שהגשת בקשה לפשיטת רגל, או אפילו אם אתה שוקל את זה ברצינות, אתה יכול ללכת לבית הספר, כמו גם פשיטת רגל, כך שאתה יכול ללמוד את הכישורים שיהיו נחוץ לך כדי לתקן את הכספים שלך.

את השיעורים ילמדו אותך איך להגדיר את שניהם קצר מטרות לטווח ארוכות כיצד לשמור רשומות פיננסי מאורגנת טווח ועבור עצמך, ואיך לוודא שיש לך כיסוי ביטוחי מספיק, אשר יכול לחסוך לך כמות ניכרת של כסף בעתיד.

תוכל ללמוד כיצד להשתמש באשראי בחוכמה

באמצעות האשראי שלך בחוכמה הוא שיעור נוסף למד בבית ספר פשיטת רגל, כך שתוכל להבחין בין הצרכים שלך רוצה שלך, ולהימנע מיצירה בעצמך חוב נוסף.

אתה יכול לקחת שיעורים באינטרנט, או באופן אישי, תלוי איך אתה חושב שאתה לומד הכי טוב פשיטת רגל אלה. ישנו תשלום להירשם, אבל זה בדרך כלל במחיר סביר (סביב 30 $ או משהו כזה).

אם אתה וגם עורך הדין שלך היה פשיטת רגל לבית הספר, סביר להניח שיהיה לך את כל הכלים הדרושים לקובץ בהצלחה, וכדי להבטיח את עתידה הכלכלית שלך על ידי שמירה על לוח התשלומים שלך וללמוד איך לחסוך כסף, כמו גם להשקיע בתבונה .

אם אתה רוצה לדעת איך להירשם לבית ספר פשיטת רגל כעורך דין או אזרח זקוק לייעוץ פיננסי ואז משאבים רבים באינטרנט אתה יכול להשתמש

 

עבור רוב האמריקנים, הגשת בקשה לפשיטת רגל היא האפשרות האחרונה והטובה ביותר למי שאבד את השליטה על חייהם הפיננסיים שלהם. ישנן סיבות רבות שאנשים קובץ פשיטת רגל, כולל הוצאות רפואיות, אובדן עבודה, וניהול פיננסי לקוי. עם זאת, בעוד שבקשה לפשיטת רגל מוצלחת יכולה לפתור בעיות מאתגרות רבות, זה לא בא ללא מחיר. לפני קבלת ההחלטה להגיש בקשה לפשיטת רגל, חשוב יש לי רעיון, מלפנים, מה ההשלכות שתהיינה. אפילו יותר חשוב, זה הכרחי כי יש מי שמגיש פשיטת רגל תכנית במקום להתגבר על ההשלכות האלה כפי שהן עולות.

כאשר אדם מוצא את עצמם מאחורי על חשבונות, משכנתא ותשלומים אחרים, בלי שום תקווה של התעדכנות, ייתכן שהגיע זמן לחשוב על פשיטת רגל. פשיטת רגל יכולה להציע מרווח נשימה והקלה מהלחץ של חוב גובר. עם הגשת פשיטת רגל מוצלחת מגיעה הזדמנות להתחיל את החיים פיננסיים חדשים.

אבל בואו נהיה ברור, זה חיים חדשים, ולא המשך של הישן. חלקים של החיים חדשים הזה יהיו שונים מאוד. בנוסף להקלה שמגיעה עם התחלה חדשה, מי שהכריז על פשיטת רגל עשוי לעמוד בפני לחצים ואתגרים חדשים. החדשות הרעות היא כי אלה עלולים להיות קשים. חדשות טובות היא שניתן יהיה להתגבר עליו.

תופעת לוואי שכיח של פשיטת רגל (או כל לחץ פיננסי) יכול להיות בדיכאון. אנשים שאיבדו את השליטה על הכספים שלהם (לעתים קרובות מאוד לא באשמתם) יכולים ליפול קורבן להערכה עצמית נמוכה. לאחר פשיטת רגל כמה אנשים יכולים להרגיש לא מספיק לאתגרים של חיים, רואים עצמם כפחות מאדם באופן מלא.

אם יש לך הכריז על פשיטת רגל, להיות מוכן לדיכאון. אל תזלזל רצינותה. דיכאון יסכל מאוד כוח ויהיה הצורך לבנות מחדש את חיים חדשים, טובים יותר, בדיוק כשהוא זקוק לכוח שביותר. לכן, שים לב לאפשרויות שלך למאבק בדיכאון. בריאות וייעוץ רפואי יכולים להיות לעזר רב. לעשות את שיעורי הבית שלך ולחקור מה סיוע עשוי להיות זמין עבורך. קהילות רבות בארצות הברית יש משאבים כדי לסייע לאזרחים להתמודד עם בעיות אלה. בנוסף למרפאות לבריאות ציבור, גם שם עלול להיות עצה ועזרה זמינה מהקהילות הדתיות השונות באזור שלך. שוב, לעשות את שיעורי הבית שלך, כך שאתה יודע לאן לפנות.

לעבוד כדי לשמור על תחושה של שליטה על החיים שלך. פשיטת רגל היא בדרך כלל התוצאה של נסיבות שאינן בשליטתך (מחלה, גירושין, כלכלת עניים). אך טבעי הוא כי אתה עלול להרגיש חסר אונים, וזה גם תורם לדיכאון. אבל גם כאשר המצב הכלכלי שלך השתנה, יש הרבה דרכים להחזיר תחושה של כוח זה. אפשרות אחת יכולה להיות למצוא הזדמנויות להתנדב בקהילה שלך. אתה תהיה לעזור לאחרים, ובתמורה, אתה יודע שאתה עושה את תרומה משמעותית שוב. ההתנדבות יכולה להיות שימושית במיוחד עבור מי הם מובטלים או מתחת מועסקים: עבודה בהתנדבות היא לא רק חשובה, אלא מראה עד "עבודה" (בתשלום או ללא תשלום) היא דרך טובה לשמור על מבנה בחיים שלך, ולשמור על תחושה של תנועה ושליטה קדימה.

לבסוף, להתחיל לעבוד כדי לבנות מחדש את האשראי שלך וגם את המוניטין שלך. למרות שזה לא חוקי למעסיקים מסרבים להעסיק אותך בגלל פשיטת רגל בעבר שלך, זה לא חוקי להם לעשות בדיקת אשראי. דירוג האשראי לאחר פשיטת הרגל שלך עשוי להעלות את הדגלים אדומים אשר יכולים להשפיע על מעסיק למצוא סיבות אחרות שלא להעסיק אותך. אבל, אם אתה מוכן לסוג של אתגר זה, לעתים קרובות אתה יכול להתגבר על התנגדויות. להיות מוכן להסביר מה צעדים שאתה לוקח כדי לבנות מחדש את החיים שלך. כמו כן, להיות מוכן עם דוגמאות אחרות של היכולת שלך לעבוד קשה ולתרום (השיא שלך כמתנדב יעמוד לך לעזר גם כאן.)

פשיטת רגל היא כלי הכרחי ומועיל, ובזמן השימוש בו לא בא בלי השלכות, שיש תכנית במקום לכיצד תוכל לעמוד באתגרים שלאחר פשיטת רגל יכול מאוד להגדיל את הסיכויים של הקפצה מהירה וחזק כאבי גב שלך